ביטוחים פנסיוניים למעסיקים / שכירים / עצמאיים

המילים פנסיוני ו- פנסיה נותנות לעיתים תחושה שהן שייכות לעתיד הרחוק.

זוהי טעות נפוצה , עולם הפנסיה שייך לצעירים ודווקא ככל שמתחילים את התכנון והניהול הפנסיוני מוקדם יותר כך טוב יותר – לחיסכון נכון מגיל צעיר יש משמעויות מרחיקות לכת.

  • תפקידו של החיסכון הפנסיוני הוא מצד אחד לתת ביטחון כלכלי בתקופת הפרישה וגם רשת ביטחון לתקופות הפחות מוצלחות עד הפרישה ובמקביל להגן על החוסך והמשפחה במקרה של נכות או מוות.
  • המוצרים הפנסיוניים הם שונים ומגוונים: קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות , קופות גמל להשקעה, ביטוחי חיים וביטוחי אבדן כושר עבודה.
  • כיום ההחלטה לגבי הניהול הפנסיוני היא אישית, כלומר על עובד יכול לבחור מי יהיה הסוכן שלו היכן איזה סוג קופות יהיו לו , איזה גופים הוא רוצה שינהלו את הכספים האלו ומהי רמת הסיכון הנכונה עבורו.

אנו כסוכנות מתמחים בתחום זה ועוזרים ללקוחות שלנו לבחור כיצד נכון לחלק את הכספים הפנסיוניים לסוגי החסכונות השונים, אנו יודעים להמליץ ולהתאים איזה סוג מוצר מתאים לכל מבוטח בהתאם לעיסוק , מצב משפחתי , עצמאי /שכיר, רצונות של המבוטח. כמו כן אנו כל הזמן בוחנים ועוקבים אחר ענף הביטוח הפנסיוני והפיננסי בכדי להבין באיזה גופים נכון לשים את הכספים. כמו כן אנו יודעים לייעץ ולהסביר מה האסטרטגיה הנכונה מבחינת רמת סיכון שנכון לקחת בחיסכון הפנסיוני בהתאם לסוגי המוצר והרצונות של המבוטחים. כמובן שתחום זה הוא מאוד דינאמי בהתאם לשינויים בענף הביטוח , בחוקי המס ויותר חשוב מהכל – בחיים של המבוטח עצמו שהצרכים שלו משתנים בהתאם ולכן תהליך זה מצריך ליווי לאורך שנים.

כמובן שבמסגרת ניהול תיקי ביטוח משפחתיים שאנו עושים ללקוחותינו אנו מתמקדים בנושא הפנסיוני ומתאימים אותו כל הזמן בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוחות.

בנוסף בשנים האחרונות התחלנו לתת את השירות הנ"ל של תכנון פנסיוני אישי גם למעסיקים קטנים (עד 50 עובדים), במסגרת השירות יש לנו כיום עשרות רבות של מעסיקים מסוג זה שבו אנו מלווים את כלל העובדים בייעוץ בתחום וליווי.